خدمات پس از فروش

تأمین رضایت خاطر مشتریان، نخستین ارزش پذیرفته شده در کلیه سطوح سازمانی گروه صنعتی آذران (نصوحی) می باشد. تعهد کامل این مجموعه به ارزش یاد شده، موجب شده است که این شرکت مسئولیت خود در قبال مشتری را محدود به ارائه باکیفیت‌ترین محصولات  موجود در بازار ندانسته و همراهی همه جانبه با مشتری پس از خرید محصول را بعنوان یکی از اساسی ترین وظایف خود در نظر گیرد. بهره‌گیری از زبده‌ترین کارشناسان فنی و اختصاص فضایی بامساحت بیش از 10000 مترمربع زیربنا به واحد خدمات و انبار، نشان دهنده میزان اهمیت خدمات پس از فروش باکیفیت و سریع در نظر مدیران مجموعه ابراهیم می‌باشد.

تأکید گروه صنعتی آذران ( نصوحی ) بر فعالیت بصورت تولیدی توزیعی ، به این شرکت امکان  داده است تا در کنار عرضه قطعات و دستگاه‌های باکیفیت، بالاترین سطح خدمات پس از فروش را برای مشریان خود فراهم نموده و لوازم جانبی و قطعات مصرفی مورد نیاز آنها را در حداقل زمان ممکن و از طریق شرکت های مادر و تولیدکننده تأمین نماید. بدون شک ارائه چنین سطحی از خدمات به مشتریان، جز به پشتوانه اعتبار بین المللی گرو ه صنعتی نصوحی ( آذران)  و واحد خدمات پس از فروش قدرتمند آن از لحاظ فنی و گستردگی و تنوع قطعات موجود امکان‌پذیر نمی‌باشد.

نگاهی اجمالی به فهرست بیست و هشت هزار موردی مشتریان وفادار  و مشاهده شناخته شده‌ترین فعالین عرصه تجارت و صنعت کشور در میان آنها، نشان‌دهنده اعتبار و جایگاه این برند پیشرو در بین مراکز توزیع قطعات کشور می باشد و توان بالای این مجموعه رادر زمینه تأمین کامل رضایت خاطر مشتریان به اثبات می رساند.

واحد خدمات پس از فروش گروهصنعتی آذران ( نصوحی )  از سه بخش انبار محصولات، انبار قطعات یدکی و تجهیزات جانبی و واحد خدمات فنی تشکیل شده است. 

 

انبار محصولات

مشتریان گرامی با حضور در انبار محصولات، ضمن مشاهده قطعات ا از نزدیک، امکان برسی و انتخاب بهترین گزینه متناسب با نیاز خود را خواهند داشت.

انبار قطعات یدکی و تجهیزات جانبی

کلیه مراحل ساخت و تولید محصولات عرضه شده توسط گروه صنعتی آذران ( نصوحی ) در کشورهای پیشرفته اروپایی صورت گرفته و در تولید آنها از مواد و قطعاتی با بالاترین کیفیت استفاده شده است. بطوریکه تمامی محصولات همراه با استانداردها و گواهینامه های معتبر جهانی عرضه می گردند. اگر چه کیفیت بی نظیر دستگاه ها و تجهیزات ارائه شده توسط این شرکت ضامن طول عمر بالای آنها می باشد اما کلیه این محصولات با هدف جلب رضایت خاطر مشتریان با گارانتی و خدمات پس از فروش عرضه می گردند. ارائه این ضمانت به مشتریان، به پشتوانه انبار کامل  قطعات یدکی و تجهیزات جانبی این شرکت صورت می گیرد. بدین ترتیب نیاز مشتریان در زمینه قطعات  و بخش‌های مصرفی آن به سرعت و با ارائه محصولات اصل و باکیفیت مرتفع می گردد.

واحد خدمات فنی 

کارشناسان با تجربه و متخصص فعال در واحد خدمات فنی این شرکت با برخورداری از شناخت کامل نسبت به قطعات تولیدی و عیوب احتمالی آنها، آماده خدمت رسانی سریع به مشتریان می باشند تا مشتری با صرف کمترین هزینه و در کوتاه‌ترین زمان ممکن قادر به استفاده مجدد از دستگاه خود باشد. خدمات فنی این مجموعه بسته به شرایط از طریق مختلف در اختیار مشتریان  قرار می گیرد:

ارتباط تلفنی با پشتیبان فنی

تمامی موارد مرتبط با خدمات پس از فروش در این مجموعه ، ابتدا به واحد پشتیبانی تلفنی وصل می گردد تا در صورت امکان، مشکل پیش آمده بدون هیچ گونه هزینه ای و با راهنمایی اپراتور مرتفع گردد.